Монітор Philips 27E1N1100A/00 Black 27
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 19007277
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Philips. Тип матриці: IPS. Колір: чорний. Співвідношення сторін: 16:9. Призначення: для дому та офісу. Відеоінтерфейси: 1 x HDMI. Максимальна роздільна здатність матриці: 1920 x 1080. Відеоінтерфейси: 1 x VGA (D-Sub). Покриття екрану: матове. Стан товару: Новий. Частота вертикальної розгортки, Гц: 48 - 100. Матеріал корпусу: пластик. Додаткові можливості: можливість нахилу. Вага з підставкою, кг: 4.0. Частота горизонтальної розгортки, кГц: 30 - 115. Адаптивна синхронізація: AMD Adaptive-Sync. Максимальна кількість кольорів, млн: 16.7. Яскравість дисплея, кд/кв.м: 250. Споживча потужність в режимі очікування, Вт: 0.5. Кут огляду горизонтальний, °: 178. Кут огляду вертикальний, °: 178. Особливості конструкції: регулювання за висотою. Статична контрасність: 1300: 1. Оснащення: вбудовані динаміки 2 х 2 Вт. Тип монітора: мультимедійний. Особливості конструкції: безрамковий (сinema screen). Фірмові технології: Flicker Free. Час реакції матриці, мс: 1. Особливості конструкції: регулювання нахилу. Варіанти регулювання положення дисплея, °: від - 5 до 20. Частота оновлення, Гц: 100. Споживча потужність при роботі, Вт: 19. Діагональ екрана, ": 27. Оснащення: аудіовихід. Вага без підставки, кг: 3.58. Особливості конструкції: VESA 100 x 100.
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
Гарантійний термін24 міс
Діагональ екрану27 дюйм
Роздільна здатність екрануFull HD (1920×1080)
СтанНовий
ТипРК-монітор
Тип матриціIPS
Формат екрану16:9
Колір корпусуЧорний
Частота поновлення100 Гц
Розміри
Вага4 кг
Екран
Час відгуку1 мс
Тип покриття екрануМатовий
Кут огляду по вертикалі178 град.
Яскравість250 cd/m²
Інтерфейси
Вхід/ВихідHDMI
Живлення
Споживана потужність19 Вт
Споживана потужність у режимі очікування0.5 Вт
Користувальницькі характеристики
Адаптивна синхронізаціяAMD Adaptive-Sync
Вага без підставки, кг3.58
Варіанти регулювання положення дисплея, °від - 5 до 20
Додаткові можливостіможливість нахилу
Контрастність хххх:11300: 1
Максимальна кількість кольорів, млн16.7
Матеріал корпусуПластик
Тип LED-підсвіткивбудовані динаміки 2 х 2 Вт